NiP wygrywa StarLadder i-League StarSeries

E-sport
NiP wygrywa StarLadder i-League StarSeries

W wielkim finale rozgrywek StarLadder i-League StarSeries zmierzyły się formacje Ninjas in Pyjamas oraz G2 Esports. Górą okazali się Szwedzi, którzy pokonali rywali 2:0 (16:7 Cache, 22:18 Overpass). Dzięki temu GeT_RiGhT i spółka wracają do domu z czekiem na 130 000 dolarów.

Legendarni Ninjas in Pyjamas znów przypomnieli o swojej wielkiej sile fanom e-sportu na całym świecie. Czołowa szwedzka formacja Counter-Strike: Global Offensive w bardzo dobrym stylu rozprawiła się z francusko-belgijską ekipą G2 Esports w wielkim finale rozgrywek StarLadder i-League StarSeries. W meczu na szczycie padł rezultat 2:0. Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund i spółka najpierw zwyciężyli na mapie de_cache 16:7, a później przypieczętowali swój trium na mapie de_overpass, gdzie po dogrywce zwyciężyli 22:18. Tym samym Ninjas zainkasowali główną nagrodę pieniężną opiewającą na kwotę 130 000 dolarów. 

Wcześniej NiP musiał zmierzyć się w półfinale zawodów z amerykańską drużyną Cloud9, z którą również Szwedzi rozprawili się pewnie - 2:0. G2 Esports z kolei przyszło mierzyć się z Team Dignitas, gdzie padł taki sam rezultat. 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Ninjas in Pyjamas – 130 000$
2. G2 Esports – 50 000$
3 – 4. Cloud9, Team Dignitas – 25 000$

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze