Kadziu Project: Giba i Nalbert wybierają drużynę wszech czasów i opowiadają o... emeryturze

Siatkówka

Przy okazji pożegnalnych meczów Pawła Zagumnego do Polski przyjechało wielu znakomitych siatkarzy z całego świata. Wśród nich m.in. dwie legendy z Brazylii: Giba i Nalbert, którzy w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem wytypowali swe drużyny wszech czasów i zdradzili, czym zajmują się na emeryturze.

Czym legendy brazylijskiej i światowej siatkówki zajmują się po zakończeniu przygody ze sportem? Giba pracuje obecnie w telewizji. Angażuje się również w kampanie społeczne, pracuje z dziećmi, chcąc wyciągnąć je ze złego środowiska, z ulicy, odciągnąć od narkotyków i innych złych rzeczy.  Nalbert również jest komentatorem telewizyjnym, jego stacja pokazuje wszystkie najważniejsze turnieje rozgrywane na całym świecie, były siatkarz nie narzeka więc na brak zajęć. Podobnie jak Giba zajmuje się kampaniami społecznymi, jest ambasadorem dwóch wielkich firm.

 

Panowie wybrali również swoje siatkarskie drużyny marzeń:

 

Łukasz Kadziewicz: Paweł Zagumny, Nalbert, Giba, Bas van de Goor, Dmitrij Muserski, Ivan Miljković - Sérgio (libero).
Giba: Ricardo, Andrea Giani, Lorenzo Bernardi, Nalbert, Bas van de Goor, Gustavo - Sérgio (libero).
Nalbert: Lloy Ball, Andrea Giani, Bas van de Goor, Dmitrij Muserski, Giba (Karch Kiraly), Lorenzo Bernardi - Sérgio (libero).

 

Jeżeli chcielibyście się pobawić w tę zabawę, zachęcamy do tworzenia w komentarzach Waszych siatkarskich drużyn wszech czasów.

 

Cała rozmowa z brazylijskimi legendami w załączonym materiale wideo.

Łukasz Kadziewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie