Mousesports zwalnia trenera

E-sport
Mousesports zwalnia trenera

Po kilku miesiącach współpracy Aleksandar „kassad” Trifunovic — dotychczasowy coach niemieckiej drużyny Counter-Strike: Global Offensive - został zwolniony z kontraktu. Powodem rozstania miała być rozbieżna wizja co do dalszego rozwoju drużyny.

Niemiecka drużyna Counter-Strike: Global OffensiveMousesports, postanowiła wprowadzić w życie zmianę, która w efekcie ma przynieść drużynie lepsze wyniki. Wbrew pozorom z zespołu nie odszedł żaden gracz. Tym razem pod lupę wzięto pracę dotychczasowego trenera Myszy - Aleksandara „kassada” Trifunovicia. Z wypowiedzi stron wynika, że powodem rozstania były różnice w zdaniu co do obrania kierunku dalszego rozwoju drużyny. Pod wodzą Serba, Mousesports zdołało zakwalifikować się do ESL One Cologne. Co więcej, niemiecki team zajął w ELEAGUE bardzo wysokie 3-4 miejsce w końcowej klasyfikacji. 

W swoim oświadczeniu Kassad podziękował organizacji Mousesports za możliwość współpracy. Życzył również swoim byłym podopiecznym wszystkiego najlepszego w dalszej karierze. Zapewnił również, że osobiście jest gotów podjąć współpracę z nowym zespołem.

 

 

Aktualny skład Mousesport prezentuje się następująco:

 

  • Nikola „NiKo” Kovac
  • Denis „denis” Howell
  • Timo „Spiidi” Richter
  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Tomas „oskar” Stastny
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze