Polsat Boxing Night: Kliczko pojawi się na gali Głowacki - Usyk

Sporty walki

Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) będzie obecny na sobotniej gali Polsat Boxing Night, na której Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) zmierzy się z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Stawką będzie mistrzostwo świata WBO w kategorii cruiser.

W trójmiejskie arenie zamelduje się więc były dominator wagi ciężkiej, a niewykluczone jest, że wraz z nim pojawi się jego brat - Władimir (64-4, 53 KO). To nie jest jeszcze pewne, gdyż młodszy z rodu Kliczko przygotowuje się do rewanżowego starcia z Tysonem Furym (26-0, 18 KO), które odbędzie się już 29 października. Z takim wsparciem na pewno łatwiej będzie Usykowi o odpowiednią motywacją, lecz i z tym nie powinno być problemu, bo przecież walka o mistrzostwo świata nie przytrafia się codziennie.

 

Medialny tydzień przed Polsat Boxing Night rozpoczął się już we wtorek, kiedy próbkę swoich umiejętności zaprezentował Oleksandr Usyk. Dzień później na treningu medialnym pojawili się natomiast Krzysztof Głowacki oraz Andrzej Wawrzyk, który na gali zmierzy się z Albertem Sosnowskim. W czwartek na konferencji prasowej pojawią się wszyscy bohaterowie sobotniego wydarzenia, a w piątek, zgodnie z tradycją, pięściarze zostaną zważeni podczas oficjalnej ceremonii w sali treningowej Ergo Areny.

Czwartek 15 września, godz. 15.00, Gdańsk, Długi Targ
Konferencja prasowa z udziałem wszystkich uczestników gali

Piątek 16 września, godz. 15.00, Hala ERGO ARENA (sala treningowa, wejście C1)
Ceremonia oficjalnego ważenia zawodników

 

Transmisja gali Polsat Boxing Night w sobotę w systemie PPV.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze