Lewandowski wśród 10 najlepszych piłkarzy FIFA 17

Piłka nożna
Lewandowski wśród 10 najlepszych piłkarzy FIFA 17
fot. EA Sports

Już tylko kilkanaście dni pozostało do premiery najbardziej oczekiwanej gry na konsole i pecety, czyli FIFA 17. EA Sports uchyliło już jednak rąbka tajemnicy, ujawniając pięćdziesięciu najlepszych piłkarzy w grze. W pierwszej dziesiątce znalazł się nasz Robert Lewandowski!

Niespodzianką, choć niewielką jest zamiana na miejscu najlepszego piłkarza w grze, którym został Cristiano Ronaldo (ocena 94). Wyprzedził on wieloletniego lidera Leo Messiego, który po raz pierwszy od kilku lat nie znalazł się również na okładce FIFY. A wszystko za sprawą umowy Argentyńczyka i Barcelony z inną piłkarską grą Pro Evolution Soccer. Messi w zbliżającej się wielkimi krokami edycji będzie się mógł pochwalić "ratingiem" 93.

Punkcik mniej od "Atomowej Pchły" dostali od twórców FIFA 17, koledzy Messiego z FC Barcelona - Neymar i Luis Suarez. Ocenę 92 ma jeszcze jeden piłkarz w najnowszej FIFIE, a jest nim... bramkarz Manuel Neuer. Kolejnych pięciu graczy ocenionych zostało na "90", a wśród nich znalazło się miejsce dla Roberta Lewandowskiego. Polak zaliczył spory skok w porównaniu z poprzednią FIFĄ, która oceniała jego umiejętności na "jedyne 87".

Jakie oceny od twórców gry otrzymali pozostali Polacy? Tego jeszcze nie wiemy, bowiem w pięćdziesiątce najlepszych zawodników nie ma już reprezentantów Polski. Ich rating poznamy dopiero 27 września, gdy FIFA 17 zostanie oficjalnie zaprezentowana na świecie. Dwa dni później premiera gry w naszym kraju.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie