Stępiński zdobył pierwszą bramkę dla Nantes!

Mariusz Stępiński zdobył pierwszą bramkę w nowych barwach! Gol Polaka dla Nantes dał prowadzenie w meczu z Nancy. Ostatecznie jego drużyna zremisowała 1:1.

Stępiński wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał pełne spotkanie przeciw Nancy. W meczu długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy. W 66. minucie Polak doprowadził kibiców swojej drużyny do euforii. Zdobył pierwszą bramkę w barwach Nantes i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Radość ta nie była długa. Już po kilku minutach Nancy wyrównało za sprawą gola Loica Puyo. Stępiński miał jeszcze jedną sytuację w tym meczu, ale tej nie potrafił już zamienić na bramkę.

Stępiński postanowił po raz drugi spróbować swoich sił w zagranicznym klubie. W przeszłości nie udało mu się przebić w 1.FC Nuernberg. Teraz próbuje przebić się w FC Nantes i początek ma bardzo obiecujący.

Nancy - Nantes 1:1 (0:0)

Bramki: Puyo (72) - Stępiński (67).