Była reprezentantka USA na parkietach Orlen Ligi

Doświadczona przyjmująca ze Stanów Zjednoczonych, 33-letnia Regan "Hood" Scott została nową zawodniczką MKS-u Dąbrowa Górnicza. Klub sprowadził tym samym zagraniczne zastępstwo dla Julii Bessonayi, która pożegnała się z klubem.

33-latka do tej pory występowała w tureckim Sariyer Belediyesi. Regan Scott ma bardzo bogate CV, bowiem występowała już w Hiszpanii, Francji, Holandii, Azerbejdżanie, Turcji czy Portoryko w trakcie swojej 15-letniej przygody z siatkówką. W trakcie swojej kariery sportowej zdobyła m.in. mistrzostwo Portoryko, dwa srebrne medale mistrzostw Francji i wicemistrzostwo Rumunii. W barwach Baku VK grała w finale Pucharu Challenge.

Mierząca 188 cm Amerykanka gra na pozycji przyjmującej. Na koncie ma również występy w reprezentacji Stanów Zjednoczonych, z którą zdobyła srebrny i brązowy medal Igrzysk Panamerykańskich. W Dąbrowie Górniczej będzie miała za zadanie zastąpić odchodzącą Rosjankę, Julię Bessonaję.