Team Kinguin wystąpi podczas finałów ESWC 2016!

E-sport
Team Kinguin wystąpi podczas finałów ESWC 2016!

Jedna z czołowych polskich formacji Counter-Strike: Global Offensive - Team Kinguin, wystąpi podczas zbliżających się wielkimi krokami finałów Electronic Sports World Cup 2016, które pod koniec października będą miały miejsce w Paryżu. Polacy powalczą z 31 innymi zespołami o 75 000 dolarów.

Zespół Team Kinguin zdołał wywalczyć awans do światowych finałów Electronic Sports World Cup 2016, które odbędą się w Paryżu w dniach 27-31 października. Pełna lista uczestników liczy aż 32 drużyny z całego świata. Polska formacja przebrnęła przez kwalifikacje w bardzo dobrym stylu, gdzie pokonała między innymi Shadows GamingHEADSHOTBG, czy Dark Passage. Warto wspomnieć, że polska ekipa nie rozgrywała spotkań kwalifikacyjnych w swoim głównym składzie. Do akcji wkroczyli rezerwowi — Jacek „minise” Jeziak, Krzysztof „stark” Lewandowski i Paweł „innocent” Mocek. Ostatecznie jednak spisali się oni na tyle dobrze, że awans do upragnionego turnieju stał się faktem. 

Co ciekawe, bardzo dobre występy odnotowali w kwalifikacjach do ESWC reprezentanci Sferis PRIDE, które przegrało minimalnie jedynie z Dark Passage (14:16).

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze