Hasi żegna się z k(L)asą! Albańczyk zrezygnował z fortuny

Piłka nożna
Hasi żegna się z k(L)asą! Albańczyk zrezygnował z fortuny
fot. Cyfrasport

Mimo, że w ostatnich dniach na Besnika Hasiego spadła lawina krytyki, to Albańczyk zaskoczył i z klasą pożegnał się z Legią Warszawa. Jak informuje ”Przegląd Sportowy” szkoleniowiec postanowił zmniejszyć o połowę odprawę, jaka należała mu się za zerwanie kontraktu i zamiast miliona euro otrzyma około 450 tysięcy.

We wtorek Hasi spotkał się z zarządem Legii by omówić warunki jego zwolnienia. W umowie zapisane miał, że w razie zerwania umowy dostanie około miliona euro. Albańczyk pokazał jednak klasę i zrezygnował z połowy tej sumy. To chyba najlepsze, co zrobił dla klubu, gdyż mistrza Polski pozostawia w chaosie i kryzysie. Na dodatek 44-latek dodał, iż nie sprostał postawionemu mu zadaniu.

 

- Z trenerem Hasim rozstajemy się w zgodzie i z wzajemnym szacunkiem. Serdecznie dziękujemy trenerowi za wprowadzenie drużyny do Ligi Mistrzów. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy – powiedział Bogusław Leśnodorski w oficjalnym komunikacie.

 

Podobnie, jak Albańczyk zachowali się członkowie jego sztabu. Oni również zdecydowali się na zmniejszenie swoich odpraw. Łącznie za szkoleniowca i jego zespół Legia zapłaci około 650 tys. euro. W najbliższej kolejce mistrzowie Polski zmierzą się z Wisłą Kraków, a drużynę poprowadzi dotychczasowy asystent Hasiego Aleksandar Vuković.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze