Drutex-Bytovia vs Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Drutex-Bytovia vs Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Piłkarze Drutex-Bytovii Bytów już dziś mogą przebić najlepsze osiągnięcie w historii klubu. Jeśli awansują do ćwierćfinału Pucharu Polski, poprawią wynik rezerw drużyny z Bytowa, która w sezonie 2009/2010 także doszła do 1/8 finału. Ale o najlepszej ósemce rozgrywek myślą także piłkarze Śląska Wrocław, którzy są faworytami starcia. Transmisja meczu Drutex-Bytovia vs Śląsk Wrocław w Polsacie Sport.

Klub z Bytowa obchodzi w tym roku 70-lecie istnienia i awans do ćwierćfinału Pucharu Polski byłby historycznym osiągnięciem w wyjątkowym roku dla zespołu Bytovii. Do tej pory największą sławę bytowianom przyniósł awans... rezerw klubu do 1/8 finału (czyli tej fazy, w której dziś zagrają gospodarze) w sezonie 2009/2010, gdy zwycięski marsz przerwała dopiero krakowska Wisła.

Teraz na drodze Drutex-Bytovii staje inny klub z Ekstraklasy - Śląsk Wrocław, który nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. W dwóch poprzednich meczach najwyższej klasy rozgrywkowej wrocławianie dwukrotnie przegrali przed własną publicznością - najpierw z Ruchem 1:2, a następnie z Jagiellonią aż 0:4. Forma piłkarzy Śląska może sprawić, że w Bytowie dojdzie do niespodzianki i wyeliminowania kolejnej drużyny z Ekstraklasy przez zespół z niższej klasy rozgrywkowej.

Graczom z Wrocławia powinno jednak bardzo zależeć na awansie do kolejnej fazy Pucharu Polski, bowiem ta część drabinki, w której znaleźli się wrocławianie wygląda bardzo przystępnie i Śląsk ma wielkie szanse... na finał. W kolejnej rundzie rywalami podopiecznych Mariusza Rumaka mogą być albo gracze KSZO albo piłkarze Arki, a w ewentualnym półfinale czekać już będzie zwycięzca dwumeczu... GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki.

Transmisja meczu Drutex-Bytovia vs Śląsk Wrocław od 20:15 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie