Piłkarze pokłócili się podczas wywiadu w przerwie (WIDEO)

Do kuriozalnej sytuacji doszło w przerwie meczu Olympique Lyon - Montpellier, przy wyniku 2:1 dla gospodarzy. W czasie, gdy piłkarz Lyonu Corentin Tolisso udzielał wywiadu jednej z telewizji, przed kamerę wparował bramkarz gości Geoffrey Jourdren. Doszło do kłótni na oczach tysięcy widzów.

Zarzewiem całego zajścia była boiskowa sytuacja z 8. minuty, gdy Tolisso był faulowany przez Morgana Poaty'ego. Piłkarz gości ujrzał za nieprzepisowe zagranie czerwoną kartkę, z czym nie mógł się pogodzić Jourdren i jego koledzy z zespołu. Ich zdaniem Tolisso dodał zbyt dużo "od siebie", co skłoniło sędziego do pokazania czerwonego kartonika.

Od tej pory na boisku w Lyonie dominowali już tylko gospodarze, którzy jeszcze w pierwszej połowie strzelili dwa gole, a autorem jednego z nich był Tolisso. Po przerwie zespół Macieja Rybusa jeszcze trzykrotnie trafił do siatki. Zanim do tego doszło, w przerwie miała miejsce nieprzyjemna sytuacja.

Gdy piłkarz Lyonu udzielał wywiadu, przed kamerą pojawił się Jourdren, który przerwał rozmowę reportera z zawodnikiem. - Jesteś ranny? - zwrócił się ironicznie do Tolisso, a następnie skierował swój wzrok na operatora kamery. - Pokaż tę jego nogę - wyparował.

- Dobrze, że mam w Tobie brata - zdołał odpowiedzieć gracz gospodarzy, a reporter błyskawicznie zakończył wywiad. Piłkarze ruszyli w kierunku szatni i jeszcze długo wymieniali uwagi...