Show Mierzejewskiego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Adrian Mierzejewski zdobył gola i zaliczył asystę w spotkaniu 2. kolejki ekstraklasy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego drużyna Al-Sharjah pewnie pokonała Hatta Club 4:0. Były reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

Polak jest zawodnikiem klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich os sierpnia. Spotkanie 2. ligowej kolejki rozpoczął w wyjściowym składzie i  już w 5. minucie zaliczył asystę przy trafieniu Song Jin-hyunga. Miał również udział przy drugiej bramce dla swej drużyny, a w doliczonym czasie gry kapitalnym uderzeniem zza pola karnego ustalił wynik meczu. Rywale kończyli spotkanie w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartką w 90. minucie ukarany został Abdulla Hassan.

Drużyna Mierzejewskiego po dwóch kolejkach spotkań zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Przed tygodniem, na inaugurację ligowych zmagań, uległa 1:2 ekipie Al Shabab.

Al-Sharjah - Hatta Club 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Song Jin-hyung (5), 2:0 Jamal Ibrahim (22), 3:0 Muhain Khalifa (66), Adrian Mierzejewski (90+3).