UFC: Jędrzejczyk podpisała kontrakt na walkę! Zmierzy się z Kowalkiewicz?

Sporty walki
UFC: Jędrzejczyk podpisała kontrakt na walkę! Zmierzy się z Kowalkiewicz?
fot. youtube.com

Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) podpisała kontrakt na kolejną walkę! Polka stanie do czwartej obrony tytułu mistrzyni UFC w kategorii słomkowej, lecz na razie nie wiemy, z kim się zmierzy. Czy jej rywalką będzie Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 SUB)?

Nasza mistrzyni już po pokonaniu Claudii Gadelhi powtarza, że chce walczyć na historycznej gali w Nowym Jorku. Czy UFC jej to umożliwi? Przekonamy się już niedługo, bo Polka wie już, kto będzie jej rywalką. Na swoim profilu na Twitterze opublikowała zdjęcie, na którym widać ją z podpisanym kontraktem na kolejną walkę.

Wydaje się, że istnieją dwie kandydatury na rywalkę Jędrzejczyk. Największe szanse ma Karolina Kowalkiewicz, która zajmuje drugie miejsce w kategorii słomkowej. Nasza druga zawodniczka wygrała już trzy pojedynki, a ostatnio pokonała niejednogłośnie na punkty Rose Namajunas. Inną potencjalną przeciwniczką może być Jessica Andrade (15-5, 5 KO,  7 SUB), która wprawdzie ma na koncie o jedno zwycięstwo z rzędu mniej niż Kowalkiewicz, tyle że jeśli już kończy starcia, to w sposób efektowny.

Z kim zmierzy się Jędrzejczyk? Odpowiedź poznamy już niedługo.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze