Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (23-25 września)

Inne
Weekend z Polsatem Sport i IPLA TV (23-25 września)

Kolejne pierwszoligowe emocje, Grand Prix Aragonii MotoGP, a także emocje związane z turniejem kwalifikacyjnym siatkarek do ME. Takie i inne propozycje mamy dla Was w ten weekend. Sprawdźcie, co nas czeka!

Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

SIATKÓWKA
Turniej kwalifikacyjny do ME kobiet

Finlandia – Węgry    godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

Polska – Estonia        godz. 20:30 (Polsat Sport)
komentują: Marcin Lepa i Maciej Jarosz

 


SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata

I sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

II sesja treningowa    godz. 13:10 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak


SOBOTA

SIATKÓWKA
Turniej kwalifikacyjny do ME kobiet


Węgry - Estonia    godz. 15:00 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

Polska - Finlandia        godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Marcin Lepa i Maciej Jarosz

 


PIŁKA NOŻNA


1. LIGA


Podbeskidzie B-B - Wisła Puławy    godz. 17:45 (Polsat Sport Extra)
Komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

Liga holenderska


Excelsior - PSV Eindhoven    godz. 21:30 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Cezary Kowalski

Ajax Amsterdam - PEC Zwolle    godz. 0:30 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Tomasz Włodarczyk

 


BOKS


Gala boksu zawodowego w Kaliszu
Adam Balski - Walery Brudow    godz. 20:10 (Polsat Sport)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

Gala boksu zawodowego
Crolla - Linares    godz. 20:10 (Polsat Sport)
komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

 


TENIS
WTA Korea


I półfinał    godz. 5.00 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Katarzyna Nowak

II półfinał    godz. 7.00 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Dawid Olejniczak

 


SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata


III sesja treningowa    godz. 9:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

kwalifikacje    godz. 12:35 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

 


RUGBY
Rugby Europe Trophy


Polska - Ukraina    godz. 19:20 (Polsat Sport)
Komentuje: Przemysław Iwańczyk


NIEDZIELA

SIATKÓWKA
Turniej kwalifikacyjny do ME kobiet


Estonia - Finlandia    godz. 17:30 (Polsat Sport)
komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

Polska - Węgry        godz. 20:30 (Polsat Sport)
komentują: Marcin Lepa i Maciej Jarosz

 


PIŁKA NOŻNA


CAFE FUTBOL    godz. 11:00 (Polsat Sport)

1. LIGA
GKS Katowice - Stal Mielec    godz. 17:45 (Polsat Sport Extra)
Komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

Liga holenderska
Feyenoord - Roda    godz. 20:10 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Tomasz Włodarczyk

 


TENIS
WTA Korea


finał    godz. 7:00 (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Katarzyna Nowak

 


SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe Mistrzostwa Świata


wyścig    godz. 11:00 (Polsat Sport News)
komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski i Adam Badziak

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze