Brodnicka: Liczę na zwycięstwo przed czasem!

Sporty walki

Ewa Brodnicka przed Polsat Boxing Night, zmierzy się z Lelą Terashvili. Przed walką Polka wybrała się na krótki spacer. Przed naszymi kamerami opowiedziała jak spędza ostatnie godziny przed walką.

Brodnicka na kilka godzin przed walką jest bardzo wyluzowana i relaksuje się podczas krótkiego spaceru nad wodą. – Często spaceruję z moim psem „Melody”, a także z trenerami. Dla boksera te ostatnie chwile to wyczekiwanie. Później czuję się jak wypuszczona z klatki. Adrenalina przyjdzie dopiero na hali – opowiada Brodnicka.


Podczas ceremonii ważenia poprzedzającej galę Terashvili dostała od Polki prezent. Czy na walkę przygotowała kolejną niespodziankę? –Lela wzięła ode mnie buteleczkę z mlekiem, ale następnie ją porzuciła. Wzięliśmy ją jednak ponownie i może wręczę ją przed walką. Chciałam tylko wykazać polską gościnność – twierdzi Brodnicka.


Gruzinka to bardzo solidna zawodniczka, która nie tak dawno mierzyła się z... Anitą Torti (10-5-1, 3 KO) - czyli przeciwniczką "Kleo" na listopadowej gali. – Być może wygram przed czasem. Chciałabym, żeby była to spektakularna walka z ogromnymi emocjami –deklaruje Polka.

 

Cała rozmowa z Ewą Brodnicką dostępna w załączonym materiale wideo.

Karolina Owczarz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie