Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W sobotnim meczu 10. kolejki 1 ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Wisłę Puławy. Tę rywalizację można nazwać spotkaniem o przełamanie. Gospodarze jeszcze nie wygrali na własnym stadionie, a drużyna Roberta Złotnika nie zgarnęła trzech punktów od sześciu spotkań. Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy już dziś od 17:45 w Polsacie Sport Extra.

Wisła znajduje się w wyraźnie słabszej formie. Podopieczni Roberta Złotnika nie wygrali od sześciu meczów. W czterech z tych spotkań nie potrafili utrzymać prowadzenia, co jest dużym problemem tej ekipy. Skoro drużyna nie zachwyca władze klubu postanowiły dokonać dwóch transferów. Do klubu w ostatnim tygodniu trafiło dwóch zawodników. To doświadczony Jakub Smektała i Fabian Hiszpański mają być lekarstwem na złą dyspozycję.

 

Zespół gospodarzy zajmuje szóste miejsce w tabeli, ale również ma duże problemy. Drużyna Dariusza Dźwigały w ostatnich pięciu meczach przegrała aż cztery razy! Jest to niewątpliwie kadra o dużo wyższej jakości od Wisły, ale kłopoty „Górali” dają szansę spełnienie marzeń gości o przerwaniu fatalnej passy. Podbeskidzie w tym sezonie nie wykorzystuje atutu własnego boiska, gdzie w czterech meczach potrafiło zdobyć jedynie punkt. Jest to najgorszy wynik w 1 lidze. Kto dziś się przełamie?

 

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy od 17:45 w Polsacie Sport Extra.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze