Islandzka broń GKS-u Katowice! Kolejny gol po rzucie z autu (WIDEO)

Piłka nożna

Może się wydawać, że ekipa GKS-u Katowice spędza na treningach całkiem dużo czasu na szlifowaniu nietypowego stałego fragmentu gry, jakim jest... rzut z autu. Zespół z Górnego Śląska zdobył bowiem kolejną w tym sezonie bramkę właśnie w ten sposób, po raz kolejny nawiązując do reprezentacji Islandii, która w ten sposób straszyła swoich rywali na Euro 2016.

GKS Katowice podejmuje na swoim terenie beniaminka ze Stali Mielec, zaś na prowadzenie udało się wyjść już po trzech rozegranych minutach. Łukasz Pielorz wziął potężny zamach i posłał piłkę w pole karne przyjezdnych, tam kilku zawodników minęło się z piłką, zaś najsprytniejszy okazał się Grzegorz Goncerz, który głową skierował piłkę w okienko bramki Stali.

Najlepszy strzelec Gieksy nawiązał tym samym do wydarzeń z początku września, kiedy w podobnych okolicznościach do bramki Podbeskidzia Bielsko-Białej trafił Oliver Praznovsky. Nie sposób uniknąć więc porównań do reprezentacji Islandii, która z podobnych goli uczyniła niemalże swoją wizytówkę.

Poprzedni gol GKS-u Katowice w stylu islandzkim

Wszystkie rzuty z autów Islandii na Euro 2016

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze