Dogrywka CF: Dlaczego Lech nie kupił napastnika? Kto odpowiada za transfery w Legii?

Piłka nożna

W Dogrywce Cafe Fubtol padło wiele konkretnych słów ze strony właścicieli Lecha Poznań i Legii Warszawa. Piotr Rutkowski zdradził dlaczego poznański klub nie sprowadził napastnika, a Dariusz Mioduski opisał proces przeprowadzania transferów w zespole mistrza Polski. To trzeba zobaczyć!

W Dogrywce Cafe Futbol nasi goście musieli zmierzyć się z bardzo konkretnymi i szczegółowymi pytaniami. Właściciele opowiedzieli jak wygląda proces transferowy w ich klubach, a również zdeklarowali, że chcą zdominować rozgrywki ligowe. Rutkowski wytłumaczył dlaczego nie udało mu się kupić Mariusza Stępińskiego i na ile przeszkodziła w tym Legia. Mioduski zdradził kto jest odpowiedzialny za transfery w zespole mistrza Polski.

Nie zabrakło też pytań od czytelników, które wprowadziły dyskusję na ciekawe tory. Nasi eksperci zastanawiali się dlaczego najlepsi zawodnicy z Ekstraklasy nie trafiają do Lecha lub Legii. - Gdyby Kapustka był w Legii, czy to nie byłoby dla niego lepsze? – zapytał Mioduski. W programie można posłuchać wypowiedzi prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, a także prezesa Ekstraklasy S.A. Dariusza Marca.


Dogrywka Cafe Futbol dostępna do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze