Reprezentant KSW zdominował rywala na turnieju Rizin!

Sporty walki
Reprezentant KSW zdominował rywala na turnieju Rizin!
fot. Polsat Sport

Reprezentujący KSW Szymon Bajor (16-6 4 KO, 9 SUB) pokonał jednogłośnie na punkty Teodorasa Aukstuolisa (9-4, 5 KO, 2 SUB) w pierwszej rundzie piątego turnieju japońskiej organizacji Rizin FF. Polak był lepszy w obu rundach pojedynku.

Walka była zakontraktowana na dwie pięciominutowe rundy z ewentualną dogrywką w przypadku remisu. To jednak nie było potrzebne, bo Bajor był wystarczająco przekonujący. Pierwsze starcie toczyło się głównie w stójce, a w niej przeważał Polak. Litwin kilka razy trafił ładnym podbródkowym, jednak to nasz zawodnik był bardziej regularny, a jego sierpowe robiły wrażenie na przeciwniku. Na kilka sekund przed końcem pod Aukstuolisem lekko ugięły się nogi, lecz zdołał on przetrwać trudny moment.

Druga runda to już jednak pełna dominacja Bajora, który szybko sprowadził walkę do parteru. Litwin wstał, ale po chwili znowu wylądował na ziemi. Tam już Polak przez ponad 4 minuty rozbijał go ciosami, a także szukał poddania. Dopiero na kilka sekund przed końcem Aukstuolis zdołał wstać, tyle że było już za późno, by odwrócić losy pojedynku. Sędziowie nie mieli wątpliwości i zgodnie wytypowali zwycięstwo reprezentanta KSW.

 

W kolejnej rundzie Polak zmierzy się z Valentinem Moldavskim (3-0, 3 SUB).

Wynik walki:

Szymon Bajor pokonał jednogłośnie na punkty Teodorasa Aukstuolisa.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze