Wirtualny świat porwał Janowicza! Polak zdemolował klawiaturę (WIDEO)

Tenis
Wirtualny świat porwał Janowicza! Polak zdemolował klawiaturę (WIDEO)
fot. PAP

Jerzy Janowicz ma chyba poważny problem. Polak nie dość, ze notuje fatalny okres w sportowej karierze, to na dodatek za bardzo angażuje się w swoje hobby, a mianowicie gry komputerowe. Na jednym z nagrań widać, jak 25-latek z furią rozwala klawiaturę po przegranej potyczce w popularnej grze "Counter Strike".

Pół roku temu głośno mówiło się o uzależnieniu Janowicz, jakim miały być właśnie gry. Sprawa była na tyle poważna, że tenisiście sugerowano terapię. Oczywiście wszystko lekko zbagatelizowano, ale czy słusznie?

 

"Jerzyk" jest fanem popularnego "CS-a:", gry w której poruszamy się po różnych mapach, jako terrorysta, lub antyterrorysta. Swoje "akcje" polski tenisista transmituje z pomocą kamerki internetowej na popularnym serwisie twitch.

 

Janowicz toczył pojedynek ze znanym graczem Piotrem "izakiem" Skowyrskim. Stawką było 1200 dolarów. Tenisista przegrał i w gniewie kompletnie zniszczył klawiaturę kilkukrotnie ciskając nią o biurko kilkukrotnie. ”Jerzyk” zawsze znany był z ostrego temperamentu i gorącej głowy, ale czy takie zachowanie to już nie przesada?

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie