KSW 37: Popek zatrzymany? Policja dementuje! (WIDEO)

Sporty walki

Paweł "Popek" Rak (2-1, 2 KO) zatrzymany przez policję? Podczas treningu medialnego przed KSW 36 kibice otrzymali informację o walce "Popka" z Mariuszem Pudzianowskim (9-5, 1 NC, 3 KO, 2 SUB) na KSW 37. Po kilku minutach "Król Albanii" wpadł jednak w ręce ubranych w policyjne mundury mężczyzn. Czy to tylko chwyt marketingowy organizacji KSW?

Kilka dni temu oficjalnie została ogłoszona informacja o zakontraktowaniu popularnego rapera w organizacji KSW. W poniedziałek, podczas treningu medialnego przed galą KSW 36, kibice usłyszeli informację o planowanej na grudzień konfrontacji "Popka" z Mariuszem Pudzianowskim. Do walki ma dojść podczas gali z numerem 37.

Po ogłoszeniu hitowego starcia zawodnicy spojrzeli sobie w oczy, a następnie udali się przed warszawskie centrum handlowe Złote Tarasy, gdzie przy specjalnie ustawionej ściance mieli podzielić się z mediami wrażeniami na temat nadchodzącej walki. Po chwili jednak do akcji wkroczyli przebrani w policyjne mundury mężczyźni, którzy zatrzymali Pawła Raka.

 

Do tej pory przedstawiciele organizacji KSW nie wydali oficjalnego oświadczenia dotyczącego zaistniałej sytuacji, a rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji zaprzeczył informacji o udziale warszawskich jednostek w akcji w okolicach Złotych Tarasów.

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze