Co gwiazdy KSW myślą o Popku?

Sporty walki

Paweł "Popek" Rak (2-1, 2 KO) zdecydował się na powrót do MMA. W pierwszym pojedynku w federacji KSW zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (9-5, 3 KO, 2 SUB). Podpisanie kontraktu z Popkiem wywołało masę komentarzy. Zobacz co sądzą o tym gwiazdy KSW!

Na gali KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia tego roku w Tauron Arenie w Krakowie Paweł „Popek” Rak wróci do MMA. Podpisanie kontraktu z federacja KSW wywołało falę komentarzy. – Nie widzę w tym żadnego problemu. Jest to analogiczna sytuacja do dołączenia do nas Mariusza Pudzianowskiego. Były wtedy same negatywne opinie. Zrobiliśmy dzięki niemu ogromny skok w popularności – powiedział Michał Materla (23-5, 5 KO, 12 sub).

 

Popularyzacja KSW jest na pewno jednym z głównych powodów podpisania kontraktu z Popkiem, który ma rzeszę wiernych fanów. Od 2014 roku jest związany z zespołem muzycznym Gang Albanii. – Należy pamiętać, że jest to show biznes. Popek jest celebrytą i będzie miał pole do popisu w klatce. Swoich słuchaczy zaciągnie przed telewizory i na halę, a część z tych osób pewnie nigdy nie oglądała tej gali – ocenił Tomasz Narkun (12-2, 2 KO, 10 sub).

 

Cała dyskusja zawodników w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze