Puncher: Materla stanie oko w oko z Palharesem!

Sporty walki
Puncher: Materla stanie oko w oko z Palharesem!
fot. Polsat Sport

W poniedziałkowym magazynie Puncher doczekamy się niezwykle ciekawej konfrontacji: gośćmi będą główni bohaterowie nadchodzącej gali KSW 36 - Michał Materla (23-5, 5 KO, 12 sub) i Brazylijczyk Rousimar Palhares (18-7, 15 sub). W części bokserskiej podsumujemy między innymi galę w Kaliszu, gdzie swoje walki wygrali Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) i Adam Balski (7-0, 6 KO).

Niezwykle udany powrót Ewy Brodnickiej po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją: czołowa polska pięściarka wagi lekkiej skutecznie obijała na dystansie ośmiu rund Gruzinkę Lelę Terashvili i dopisała do swojej karty jedenaste zawodowe zwycięstwo. W Kaliszu widownia obok "nocy nokautów" zobaczyła także zwycięstwa Adama Balskiego i Michała Żeromińskiego (11-2-1, 1 KO).

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 36 w Zielonej Górze, gdzie w walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z niezwykle groźnym Rousimarem Palharesem (aż 15 poddań na 18 zwycięstw!). W poniedziałek obaj panowie staną oko w oko jako goście specjalni, nie zabraknie także prognozy na walki Tomasza Narkuna (12-2, 2 KO, 10 sub) i Mateusza Gamrota (11-0, 4 KO, 2 sub).

 

Tematem łączącym obie dyscypliny będzie zawodnik organizacji FEN, Tomasz Sarara, który spróbował swoich sił na ringu bokserskim i od razu efektownie znokautował swojego rywala!

Prowadzący: Paweł Wójcik

Gośćmi będą:
Boks: Andrzej Kostyra, Mariusz Grabowski, Janusz Pindera

MMA: Tomasz Narkun, Rousimar Palhares i Michał Materla

Transmisja magazynu Puncher w Polsacie Sport News od 20:00!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze