Siatkarki nie pozostały obojętne na los bezdomnych zwierząt

Siatkówka
Siatkarki nie pozostały obojętne na los bezdomnych zwierząt
fot. siatkalks.pl

Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź - beniaminka Orlen Ligi odwiedziły w poniedziałek Schronisko dla Zwierząt przy ulicy Marmurowej w Łodzi. Siatkarki pojawiły się z darami dla podopiecznych schroniska. Klub zamierza promować adopcję bezdomnych psów i kotów.

Poniedziałkowa wizyta to początek szerszej współpracy siatkarek ŁKS Commercecon Łódź ze Schroniskiem dla Zwierząt przy ul. Marmurowej w Łodzi. Trzy zawodniczki występującego w siatkarskiej ekstraklasie zespołu – Katarina Osadchuk, Alicja Leszek i Izabela Kowalińska – pojawiły się dziś w schronisku z karmą dla bezdomnych psów i kotów. Wraz z nimi w spotkaniu uczestniczył radny Rady Miejskiej w Łodzi, Mariusz Przybyła.

 

 

"To świetna wiadomość, że siatkarki ŁKS włączyły się w pomoc dla bezdomnych zwierząt. Wspólnie z nimi i z pracownikami schroniska będziemy promowali adopcję bezdomnych psów i kotów. Nie jesteśmy obojętni na los tych zwierząt" – przyznał Mariusz Przybyła.

 

 

ŁKS Commercecon Łódź wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zamierza przeprowadzić zbiórkę karmy dla zwierząt przed pierwszym meczem ligowym. Łodzianki zadebiutują przed własną publicznością 22 października meczem z Impelem Wrocław w Atlas Arenie.

RM, siatkalks.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze