Australia wykluczona z rozgrywek TWC 2016

E-sport
Australia wykluczona z rozgrywek TWC 2016

Kolejna drużyna nie wystąpi podczas nieoficjalnych mistrzostw świata - TWC 2016. Tym razem padło na Australię, która według nieoficjalnych doniesień, nie zgłosiła na czas powołanych do Reprezentacji zawodników. Tym samym slot w zawodach objęła Turcja.

Nadal nieznane jest dokładne zestawienie drużyn, które będą uczestniczyły w rozgrywkach nieoficjalnych mistrzostw świata — The World Championship 2016. Pomimo że kwalifikacje zakończyły się już jakiś czas temu, nadal dochodzi do różnorakich rotacji. Do tej pory aż trzy zespoły zostały wykluczone z tych zmagań. Tym razem wiadomo już, że w turnieju nie zobaczymy Australii, którą ostatecznie ma zastąpić reprezentacja Turcji. Powodem takiego obrotu spraw ma być fakt, że Australijczycy nie zgłosili przed czasem składu swojego zespołu. Nie jest to jednak informacja oficjalna.

PodczasThe World Championschip 2016 zobaczymy reprezentacje takich krajów jak Tunezja, Singapur, Francja, Dania, Szwecja, czy Kanada. Mistrzostwa odbędą się 5 października w stolicy Serbii.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze