Virtus.pro zaskoczne przez FlipSid3

E-sport
Virtus.pro zaskoczne przez FlipSid3

Najlepsza polska formacja Counter-Strike: Global Offensive - Virtus.pro, została zaskoczona przez ukraiński zespół FlipSid3 Tactics, z którym Polakom przyszło się zmierzyć ESL Pro League Season 4 - Europe. Obie drużyny podzieliły się punktami, co w efekcie daje biało-czerwonym ósmą lokatę w zestawieniu.

Na pierwszej mapie, de_cobblestone, mimo rozpoczęcia po łatwiejszej stronie Virtusi nie byli w stanie osiągnąć przewagi nad rywalem. Ukraińska drużyna dyktowała warunki, czego efektem po pierwszych piętnastu rundach był rezultat 10-5. Po zmianie stron nasi wschodni sąsiedzi w dalszym ciągu dominowali, a podopieczni Jakuba 'kubeNGurczyńskiego nie zdołali ugrać ani jednej rundy. Wynik 16-5 był niezwykle zaskakujący. Szczególnie że w ostatnim czasie Polacy przyzwyczaili nas do swojej wysokiej formy.

Do zupełnie odwrotnej sytuacji doszło na kolejnej lokacji - de_train. Tutaj nasi rodacy nie spisali się co prawda najlepiej w rundzie otwierającej, lecz później było o wiele lepiej i to właśnie do nich przez większą część meczu należała inicjatywa. Przed końcem pierwszej połowy Virtus.pro prowadziło pewnie 10-5. Obraz gry nie zmieniał się już do samego końca i tym samym Filip 'NEO' Kubski i spółka zrewanżowali się swoim rywalom za wcześniejsze niepowodzenie. Osiągnięty rezultat sprawił jednak, że polska drużyna uplasowała się na ósmej pozycji w zestawieniu i tym samym zrównała się z duńskim AstralisPolsko-duński pojedynek odbędzie się już dziś o godzinie 19:00.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie