Sexy kreacje Jędrzejczyk i Kowalkiewicz zrobiły furorę! (WIDEO)

Sporty walki
Sexy kreacje Jędrzejczyk i Kowalkiewicz zrobiły furorę! (WIDEO)
fot.UFC/Instagram

Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) i pretendentka Karolina Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 SUB) miały okazję spojrzeć sobie w oczy. Polskie zawodniczki zmierzyły się wzrokiem podczas oficjalnej konferencji przed galą UFC 205, która odbędzie się już 12 listopada w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Jędrzejczyk i Kowalkiewicz zaprezentowały zgromadzonej publiczności swoje... wdzięki. Obie panie były ubrane w bardzo krótkie spódniczki, które wywołały aplauz wśród zgromadzonych widzów, jeszcze zanim przyjęły postawę bojową.

Polki wymieniły kilka spojrzeń spoglądając sobie przy tym głęboko w oczy. Od 29-letniej Jędrzejczyk jak zawsze biła pewność siebie. Z kolei 30-letnia Kowalkiewicz nie była uległa swojej młodszej rodaczce. Podczas robienia zdjęć obie wymieniły parę zapewne mocnych słów. Między olsztynianką, a łodzianką stał szef organizacji UFC Dana White, który uważnie pilnował, aby rywalki nie skoczyły sobie do gardeł.

Gala UFC 205 będzie dla polskich zawodniczek bardzo prestiżowa również ze względu na rekordowe zarobki. Mówi się, że Jędrzejczyk za samo wyjście do oktagonu otrzyma 190 tysięcy dolarów (150 tys. podstawy i 40 tys. od sponsora). Z kolei Kowalkiewicz ma zainkasować minimum 80 tysięcy (50 tys. podstawy i 30 tys. od sponsora).

 

Na dodatek dochodzi jeszcze bonus za wygraną dla jednej z nich. Premia wynosi równowartość podstawowej wypłaty oraz ewentualne 50 tysięcy dolarów za bonus specjalny od federacji UFC.

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze