Krzysztof Ignaczak ekspertem Polsatu Sport. "Zawsze miałem parcie na szkło"

Siatkówka
Krzysztof Ignaczak ekspertem Polsatu Sport. "Zawsze miałem parcie na szkło"
fot. CyfraSport

Krzysztof Ignaczak nie rozstaje się z siatkarskim półświatkiem! Po zakończeniu sportowej kariery popularny "Igła" spojrzy na wydarzenia boiskowe z nieco innej... telewizyjnej strony. Były reprezentant Polski w nadchodzących miesiącach będzie ekspertem Polsatu Sport i będzie dla naszej stacji współkomentował mecze, między innymi Plusligi czy Ligi Mistrzów!

Ostatnim klubem w długiej, bo prawie 20-letniej profesjonalnej karierze Ignaczaka była Asseco Resovia Rzeszów. Już po zakończeniu sezonu 2015/2016 "Igła" wspominał, że może zakończyć przygodę z siatkówką, ale na oficjalną decyzję trzeba było czekać do 22 września 2016.

- Moja kariera sportowa trwała długo, ale się skończyła - mówi Ignaczak w wywiadzie dla plusliga.pl. - Trzeba się więc podjąć nowych wyzwań i mam nadzieję, że te wyzwania, które są przede mną dadzą mi tyle samo satysfakcji, a ja będę mógł znowu przekazać Wam energię, którą w sobie posiadam!

- Będę brał udział w komentowaniu spotkań dla Polsatu Sport. Będę ekspertem i mam nadzieję, że będziecie mnie widywali także w studiu. Jest kilka projektów, których nie mogę jeszcze zdradzić, ale także są one w zamyśle - zdradza Ignaczak.

O jakie projekty chodzi? Przekonamy się już niebawem!

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze