Gwiazdor Zenita Kazań znokautował rywala (WIDEO)

Siatkówka
Gwiazdor Zenita Kazań znokautował rywala (WIDEO)
fot. YouTube

W spotkaniu o Superpuchar Rosji siatkarze Zenita Kazań rozbili w trzech setach Dynamo Moskwa. Pokaz mocy ekipy z Kazania zademonstrował w jednej z akcji Maksim Michajłow, który potężnym uderzeniem powalił na parkiet libero rywali - Artioma Jermakowa.

Starcie Zenita Kazań z Dynamo Moskwa było meczem o Superpuchar Rosji i jednocześnie spotkaniem inaugurującym rywalizację w nowym sezonie Superligi.

 

 

Podopieczni Władimira Alekno gładko rozprawili się z rywalami, którzy w żadnym z setów nie zdołali zdobyć dwudziestu punktów (25:14, 25:18, 25:15). Kapitalne spotkanie zagrał Wilfredo Leon, który zdobył dla swej ekipy 15 oczek, mając 92 procent skuteczności w ataku.

 

Punkt więcej dla Zenita wywalczył Maksim Michajłow, a jego moc w ataku odczuł na własnej skórze libero Dynamo - Artiom Jermakow, który uderzony piłką w jednej z akcji, padł na parkiet i przez kilka sekund nie był w stanie się podnieść. Michajłow przeprosił Jermakowa za to zagranie, a poszkodowany po chwili doszedł do siebie i mógł kontynuować grę.

 

 

Siatkarze Zenita obronili trofeum i sięgnęli po Superpuchar rosji po raz piąty w historii.

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze