Wombo - godna konkurencja dla ESEA i FACEIT?

Inne
Wombo - godna konkurencja dla ESEA i FACEIT?

Na świecie zauważalny stał się trend powstawania nowych platform gamingowych, które pozwalają graczom rywalizować o pieniądze czy sprzęt komputerowy. Nikogo nie dziwi, że dynamicznie rozwijający się świat sportu elektronicznego musi szukać nowych ścieżek rozwoju, aby zaspokoić potrzeby coraz bardziej wymagających graczy. Jednym ze świeżych projektów gwarantujących to wszystko ma stać się Wombo.

Wombo to platforma, która dodaje jeszcze więcej ognia pieniędzy do emocjonującej rywalizacji najgorliwszych zawodników. W puli ponad $15.000 miesięcznie za jedyne $7.99 (dla porównania miesięczna opłata ESEA Insider i Faceit Premium to ponad $10.00).

 

"Ostatni rok był dla nas czasem bardzo intensywnej nauki oraz dostosowywania modelu biznesowego do potrzeb rynku. Przez ostatnie miesiące Wombo wypłaciło ponad setkę tysięcy dolarów w nagrodach dla graczy i partnerów aktywnie uczestniczących w rozgrywkach. Bez wątpienia możemy powiedzieć, że wiele się nauczyliśmy i zamierzamy wykorzystać zdobyte doświadczenie do stworzenia jeszcze bardziej satysfakcjonującego środowiska dla wymagających graczy. Nie mam żadnych wątpliwości, że nowe funkcjonalności na Wombo 2.0 są istotnym krokiem naprzód, który pozwoli wszystkim fanatykom rozgrywek gamingowych otrzymać jeszcze więcej z ich pasji i zaangażowania."

 

- powiedział Filip Mozol, Communications Manager Wombo.

 

Poza znanymi z Wombo 1.0 pojedynkami indywidualnymi, nowa odsłona wprowadza długą listę znaczących poprawek, które mają sprawić, że gracz będzie jeszcze bardziej zadowolony z rywalizacji o pieniądze. Po pierwsze zdecydowano się całkowicie zmienić wygląd strony, aby stała się bardziej przejrzysta i przyjazna nowym użytkownikom. "Od teraz nikt nie zabłądzi".

 

- dodaje Mozol.

 


Po drugie wprowadzono długo wyczekiwany tryb rozgrywek drużynowych. Teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby zebrać zespół i rywalizować o codziennych turniejach o nawet $15.000. Po trzecie zaimplementowano system codziennych konkursów, aby podziękować graczom za zaangażowanie w formie skinów do CS:GO czy akcesoriów komputerowych. Po czwarte dodano ranking miesięczny, który będzie pozwalał na nagrodzenie sprzętem komputerowym najefektywniejszych zawodników na platformie.

 

Poza wsparciem dla najpopularniejszych tytułów gamingowych, Wombo zamierza inwestować w rozrywkę. Razem ze startem platformy rozpoczyna się projekt angażujący najpopularniejszych, polskich streamerów. Jednak długoterminowe plany zakładają rozwój tego przedsięwzięcia także na inne kraje. "Dzięki temu projektowi chcemy umożliwić mniej zaawansowanym graczom naukę i w konsekwencji poprawę swoich umiejętności. Pragniemy, aby Wombo było przyjaznym miejscem zarówno dla zaangażowanych graczy, jak i tych, którzy dopiero chcą stać się najlepsi."

 

- dodaje Mozol.

 

Podsumowując, bez względu czy jesteś zaawansowanym graczem czy członkiem amatorskiego zespołu - Wombo to platforma, która pozwoli Wam zintensyfikować doznania z codziennej rywalizacji. Bez względu czy będziecie rywalizować w turniejach indywidualnych czy drużynowych, próbować swojego szczęścia w konkursach czy cierpliwie piąć się w górę w rankingach miesięcznych to z pewnością zyskacie sporo cennego doświadczenia. I bez względu na ostateczny wynik, najważniejsze w tym całym przedsięwzięciu jest to, aby głównym zwycięzcą byli po prostu gracze.

 

*INFORMACJA PRASOWA

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze