Znamy skład komentatorski polskiej transmisji z ESL One New York 2016

E-sport
Znamy skład komentatorski polskiej transmisji z  ESL One New York 2016
cybersport.pl

Już w najbliższy weekend będziemy świadkami niesamowitego widowiska e-sportowego - ESL One New York 2016. Wiadomo już, że polską transmisję z tego wydarzenia poprowadzą w studio ESL dwaj znani na polskiej scenie komentatorzy - Morgen oraz Vuzzey. Co więcej, towarzyszył im będzie doświadczony gracz i ekspert - Adam 'destrU' Gil.

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwane wydarzenie e-sportowe, które przyciągnie uwagę fanów wirtualnych zmagań z całego świata - ESL One New York 2016. Nie jest tajemnicą, że rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive cieszą się dużą popularnością także w naszym kraju. W związku z tym nie może zabraknąć transmisji z komentarzem w wersji polskiej przy okazji tego gamingowego święta. Wiadomo już oficjalnie kto zasiądzie przed mikrofonami w studio Electronic Sport League. Będą to Maciej "Morgen" Żuchowski, Olek "vuzzey" Kłos, a także nadal aktywny gracz i ekspert - Adam 'destrU' Gil. 

Warto przypomnieć, że rozgrywki ESL One New York będą odbywały się już w najbliższy weekend 1-2 października. W zawodach udział weźmie najbardziej popularna polska formacja Counter-Strike: Global Offensive - Virtus.pro. Polacy prezentują ostatnimi czasy wysoką formę i niewątpliwie występować będą w roli faworytów.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze