Pudzianowski: Przed walką słucham... "Pakistańskiego disco" Popka!

Sporty walki

Przed walką słucham muzyki Popka. Ostatnio tego, jaki to był tytuł... "Pakistańskiego disco!" - zaskoczył Mariusz Pudzianowski, który na gali KSW 37 zmierzy się z Pawłem Rakiem. W rozmowie z Mateuszem Borkiem "Pudzian" zadeklarował: - Możecie być pewni! Kraków zahuczy bardzo mocno!

Już 3 grudnia 2016 roku w Krakowie odbędzie się „Cyrk Bólu”! Na gali KSW 37 szczególnie emocjonującym pojedynkiem będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Rakiem, znanym jako „Popek”. „Pudzian”, a także Karol Bedorf, który również będzie bohaterem kolejnej gali KSW, spotkali się z Mateuszem Borkiem w Zielonej Górze. – Cieszę się przed moją walką, choć wszystko rozstrzygnie się w klatce. Zamkną się wrota i będę musiał pokazać, czego nauczyłem się przez ostatnich siedem lat. Możecie być pewni, że pokażę się z najlepszej strony – zapewnił Pudzianowski.

- Takie walki są potrzebne. Dzięki takim osobom MMA się rozwija. Dociera do ludzi, którzy się tym nie interesowali. Dziś są młodzi gniewni, którzy słuchają tekstów „Popka”, więc do nich też trzeba dotrzeć – dodał „Pudzian”, którego Karol Bedorf dopytał, czy… przed walką słucha muzyki swojego rywala. – Oczywiście, że słucham! Jak najbardziej. Ostatnio to było chyba… „Pakistańskie disco” – odpowiedział ze śmiechem Pudzianowski.

Rozmowę Mateusza Borka z Mariuszem Pudzianowskim i Karolem Bedorfem zobacz w materiale wideo.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze