Jędrzejczyk: Kowalkiewicz jest fałszywą osobą. Powiedziała wiele złych rzeczy

Sporty walki
Jędrzejczyk: Kowalkiewicz jest fałszywą osobą. Powiedziała wiele złych rzeczy
fot. PAP

Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) uważa, że Karolina Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 SUB) to bardzo twarda zawodniczka, lecz nie sądzi by była na jej poziomie. Ponadto, ma jej sporo do zarzucenia, jeśli chodzi o zupełnie inne aspekty. - To fałszywa osoba - powiedziała.

W listopadzie dojdzie do gali UFC 205, na której dojdzie do historycznej walki o pas kategorii słomkowej między mistrzynią Joanną Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 SUB) a pretendentką Karoliną Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 SUB). Ta pierwsza była gościem w programie The MMA Hour, w którym to w niepochlebnych słowach wypowiedziała się o swojej rywalce. Zaczęła od kiepskiej znajomości języka angielskiego przez łodziankę, a później wytoczyła jeszcze cięższe działa.

- To fałszywa osoba, bo przed walką z Gadelhą spotkałyśmy się podczas sesji zdjęciowej. Była wtedy bardzo miła, lecz po swojej walce z Rose Namajunas powiedziała wiele złych rzeczy. To nie jest żaden trashtalk, ona po prostu jest fałszywa - stwierdziła mistrzyni.

Jędrzejczyk cieszy się z występu na pierwszej w historii gali w Nowym Jorku. Jak powiedziała nie ma dla niej znaczenia, że musi zmierzyć się z Polką, bo MMA to jest jej praca. Jest również przekonana, że Kowalkiewicz nie znajduje się na odpowiednim poziomie, by jej zagrozić, ale oczywiście na mistrzowską szansę zasłużyła, bo przecież zdołała pokonać Rose Namajunas, będącą wysoko w rankingach. Obie Polki są jak na razie niepokonane, lecz powinno się to rzecz jasna zmienić. Olsztynianka już wie, jaki będzie rezultat tego pojedynku.

 

- Walczyła na dużych galach, ale nigdy nie walczyła z kimś takim jak ja - dodała.

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie