Kolejne zwycięstwo siatkarzy IBB Polonia

Siatkówka
Kolejne zwycięstwo siatkarzy IBB Polonia
fot. polonia.vc

IBB Polonia Londyn pokonała ekipę z Wessex Volleyball Club 3:1 (22:25, 25:17, 25:20, 25:23). Obrońcy tytułu mistrza Anglii po wyrównanej walce zdobyli kolejne trzy punkty.

Mecz był specyficzny. Żadna z drużyn nie potrafiła utrzymać swojego wysokiego poziomu w grze. Może było to widowiskowe dla kibiców ze względu na częste zwroty akcji, jednak trenerzy mieli wiele stresujących momentów. Musimy być bardziej skoncentrowani na meczu i przeciwniku. Gdybyśmy pokazali to, co już potrafimy losy spotkania rozstrzygnęłyby się dużo szybciej. Mamy kolejne trzy punkty, ale żeby utrzymać się na szczycie tabeli musimy ciężko pracować na każdym kolejnym treningu.- powiedział trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban.

- Mam świadomość, że nasza gra podczas tego meczu nie była na najwyższym poziomie. Liczę, że kolejne spotkania będą wyglądały dużo lepiej i pokażemy, na co nas naprawdę stać. Mimo wszystko wygraliśmy spotkanie na własnym parkiecie, przy wsparciu naszych kibiców i to nas cieszy. Ważne, abyśmy nie tracili punktów. Mamy ambicje i będziemy dążyć do tego, by kolejny raz zdobyć tytuł mistrza. - skomentował kapitan drużyny, Marius Ciortea.

W niedzielę rozgrywki rozpoczęli też młodzi piłkarze z klubu piłkarskiego IBB Polonia, podopieczni trenera Pawła Jurgielewicza wygrali wszystkie mecze w swoich kategoriach wiekowych. W młodzieżowych sekcjach siatkarskiej i piłkarskiej Polonia Londyn szkoli około 60 dzieci, którzy trzy razy w tygodniu mają kontakt ze szkoleniem na najwyższym poziomie.

Seniorska drużyna siatkarzy na parkiet wraca w sobotę. Kolejny mecz z udziałem liderów tabeli odbędzie się 8 października o godzinie 15:15, kiedy zmierzą się z zawodnikami London Lynx na parkiecie University of East London.

RM, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze