Iwan: Takiej murawy Adam Nawałka jeszcze nie widział

Piłka nożna

Zielonej i dobrej jakościowo. Dopiero co została położona, a już teraz tak wygląda. Jeśli dodać do tego zabiegi kosmetyczne, które zostaną przeprowadzone w najbliższych dniach, myślę, że murawa będzie naprawdę znakomita. Selekcjoner Adam Nawałka stwierdził, że takiej to on jeszcze nie widział - zdradza Polsatsport.pl Tomasz Iwan, dyrektora reprezentacji Polski ds organizacyjnych.

Sebastian Staszewski: Jakiej murawy spodziewa się pan w sobotę na Stadionie Narodowym?

Tomasz Iwan: Zielonej i dobrej jakościowo. Dopiero co została położona, a już teraz tak wygląda. Jeśli dodać do tego zabiegi kosmetyczne, które zostaną przeprowadzone w najbliższych dniach, myślę, że murawa będzie naprawdę znakomita. Selekcjoner Adam Nawałka stwierdził, że takiej to on jeszcze nie widział.

Jak wpłynie na tę murawę deszcz, który ma padać podczas meczu i czy rozważacie zamknięcie dachu?

To nie my bezpośrednio podejmujemy takie decyzje. Zamykanie i otwieranie dachu wiąże się z pewną procedurą. Jeżeli na przykład pada deszcz, wtedy już dachu zamknąć nie można. Trzeba to zrobić wcześniej. Ale jak mówię - my się tym nie interesujemy.

Czwartek natomiast jest wolny. Na ostatnim zgrupowaniu graliście w golfa, ale teraz deszcz wam raczej na to nie pozwoli.

No właśnie czwartek nie jest tak do końca wolny. Znów wykorzystamy go na jakieś ciekawe zajęcia alternatywne. Nie moę jednak zdradzć co to dokładnie będzie.

Całą rozmowę z Tomaszem Iwanem obejrzysz w załączonym materiale wideo.

Sebastian Staszewski, RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze