Kibic zasłabł na meczu Kyrgiosa. Australijczyk pośpieszył z pomocą (WIDEO)

Zasłabnięcia na meczach tenisowych zdarzają się stosunkowo często, ale rzadko spotykamy się z takimi reakcjami zawodników. Nick Kyrgios po tym jak jeden z kibiców źle poczuł się na meczu Australijczyka z Ryanem Harrisonem podczas turnieju ATP w Tokio, szybko podbiegł do trybun i przekazał odpowiednim służbom wodę prosto z lodówki.

Temperatury w Tokio dochodzą w ostatnich dniach do 30 stopni Celsjusza, a do tego w stolicy Japonii jest bardzo duża wilgotność powietrza. Nic więc dziwnego, że ktoś musiał zapłacić cenę okrutnej pogody. Padło na jednego z kibiców, który zasłabł w pierwszym secie starcia Kyrgios - Harrison, gdy w Tokio była godzina 13:30...

Mecz został szybko przerwany, a zawodnicy przywołani przez sędziego. Harrison po chwili usiadł wygodnie na krześle, natomiast Kyrgios... wdał się w dyskusję z sędzią i błyskawicznie podbiegł do trybun z wodą z lodówki, za co dostał owację od fanów na trybunach. Kilka minut później rywalizacja na korcie w stolicy Japonii została wznowiona.

Kyrgios wygrał z Harrisonem w dwóch setach 7:5, 6:2. W kolejnej rundzie zmierzy się z Radkiem Stepankiem.