El. MŚ 2018: Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Do meczu z Danią już tylko trzy dni. Podopieczni Adama Nawałki za wszelką cenę chcą zmazać plamę po remisie z Kazachstanem (2:2). Na razie przebywają na zgrupowaniu w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton, gdzie popołudniu odbędzie się kolejna konferencja prasowa. Czy wyjaśnią się ostatecznie kwestie urazów Michała Pazdana i Tomasza Jodłowca?

Bezpośrednio przed meczami z Danią (08.10) i Armenią (11.10) odbyły się jak na razie dwie konferencje prasowe. Na tę poniedziałkową sztab kadry desygnował: drugiego trenera Bogdana Zająca, kapitana Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika oraz Artura Boruca.  

Szczególnie nurtującą kwestią zajął się Zając. Chodzi o uraz barku Michała Pazdana i stłuczenie biodra Tomasza Jodłowca. W przypadku tego pierwszego, w poniedziałek informowaliśmy, że lekarz kadry Jacek Jaroszewski rozważał nawet odesłanie go do domu. Zając jednak nieco ten przekaz zaktualizował.

– Skoro Tomek i Michał zostali na zgrupowaniu, jest szansa, że zagrają z Danią. W ich przypadku wszystko może zmienić się z godziny na godzinę. Poza tym przed nami dwa mecze i jeśli ktoś nie wystąpi w sobotę, może wybiec na boisko we wtorek w starciu z Armenią – wyjaśniał.

Jak sytuacja wygląda we wtorek?

Przekonacie się oglądając o 13:45 konferencję w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl!

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze