Arszawin wygrał zakład i... ogolił dziennikarza

Piłka nożna
Arszawin wygrał zakład i... ogolił dziennikarza
fot. Instagram.com

Gasnąca gwiazda rosyjskiego futbolu - Andriej Arszawin powoli schodzi z piłkarskiej sceny, jednak wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Zawodnik Kajrata Ałmaty założył się z kazachskim dziennikarzem-blogerem o ilość zdobytych w sezonie bramek. Jeśli liczba przekroczy siedem, Arszawin miał prawo według własnego uznania... zgolić włosy oponenta.

Peter Volikova poddał w wątpliwość możliwości Andrieja Arszawina twierdząc, że upływ czasu przeszkodzi mu w zdobyciu co najmniej ośmiu bramek w bieżącym sezonie. Grający w barwach Kajrata Ałmaty były gwiazdor Arsenalu i reprezentacji Rosji sprostał jednak zadaniu i w meczu z FK Aktobe trafił do siatki po raz ósmy w dwudziestym piątym występie.

Przyszedł więc czas na dotrzymanie słowa, zaś Arszawin najwidoczniej... odnalazł w sobie pierwiastek fryzjera-artysty. Doświadczony Rosjanin najpierw ogolił blogera na "hipstera", by następnie całkowicie pozbyć go włosów.

 

Arszawin ma za sobą 75 występów w reprezentacji Rosji, w których zdobył 17 bramek. Podczas swojej bogatej kariery klubowej największe sukcesy święcił w barwach Zenita St. Petersburg, dał się także zapamiętać z kilku imponujących występów w barwach Arsenalu - głównie z czterech bramek zdobytych w jednym meczu na Anfield przeciwko Liverpoolowi.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze