Kurek dostał niespodziewaną ofertę! Chce go beniaminek PlusLigi

Siatkówka
Kurek dostał niespodziewaną ofertę! Chce go beniaminek PlusLigi
fot. Cyfrasport

Saga z Bartoszem Kurkiem w dalszym ciągu nie może się zakończyć. Spekulacji w jakim klubie zagra atakujący jest na pęczki, a co nowa wiadomość, to coraz bardziej sensacyjna. Według ”Przeglądu Sportowego” Polak znalazł się na liście życzeń beniaminka PlusLigi zespołu Espadonu Szczecin.

Oferta szczecinian jest dość nietypowa, gdyż Espadon to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej oraz drużyna bez ogromnego potencjału finansowego.  Działacze klubu znaleźli kilka interesujących argumentów, które mogły zachęcić Kurka do przenosin. Jego kontakt miałby zostać opłacony przez sponsora pozyskanego specjalnie na tę okoliczność. Po drugie Szczecin to to miasto rodzinne wybranki zawodnika Anny Grejman. To wszystko jednak raczej nie skusi 28-latka.

 

– Rzeczywiście mieliśmy marzenie, żeby Kurek zagrał u nas. Złożyliśmy propozycję jego menedżerowi, ale wszystko wskazuje na to, że do podpisania umowy nie dojdzie. Nasza oferta nie znalazła uznania w oczach zawodnika – powiedział wiceprezes Espadonu Zdzisław Gogol.

 

Ekipa ze Szczecina potrzebuje wzmocnień. Z drużyna prawdopodobnie pożegna się Georgi Bratojew, który nie spełnił oczekiwań i od kilku dni nie trenuje już z zespołem.  Bułgar w przeszłości występował m.in. w  Trentino Volley.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze