Krychowiak: Moja sytuacja w PSG? Nie wpadam w panikę

Piłka nożna

Przeszedłem do lepszego klubu, gdzie jest duża konkurencja. Początki są zawsze trudne, ale jestem cierpliwy. Nie wpadam w panikę, bo wiem, że potrzeba trochę czasu. Mam ogromne zafaunie do trenera i będę pracował, by grać częściej - ocenił Grzegorz Krychowiak.

Marcin Feddek: Jak forma? Wszyscy drżymy od meczu z Kazachstanem, który to nie był najlepszy w twoim wykonaniu. Jak będzie teraz?

Grzegorz Krychowiak: Ciężko mi powiedzieć. Na pewno chcemy zagrać dobry mecz i wygrać go. To bardzo wymagający rywal i będzie trudno, ale mamy jedną myśl w głowie: trzy punkty! Mam nadzieję, że te dwa najbliższe spotkania pozwolą nam zapomnieć o Kazachstanie.

Jeśli miałbyś porównać siebie do siebie z meczu z Irlandią - zostałeś wtedy graczem meczu - to jak to wygląda?

Dobrze! Ja się czuję bardzo dobrze. Przeszedłem do lepszego klubu, gdzie jest duża konkurencja. Początki są zawsze trudne, ale jestem cierpliwy. Nie wpadam w panikę, bo wiem, że potrzeba trochę czasu. Mam ogromne zafaunie do trenera i będę pracował, by grać częściej.

W sobotę też będziemy potrzebowali cierpliwości. Dania to solidny zespół, który może być trudny do złamania.

Jesteśmy gotowi na bardzo trudne spotkanie. Dania to rywal bardzo wymagający, który będzie walczył w tej grupie o najwyższe cele. Znamy swoje umiejętności i wierzymy w trzy punkty.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Marcin Feddek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze