Polska - Dania: Konferencja prasowa i trening reprezentacji. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Polska - Dania: Konferencja prasowa i trening reprezentacji. Transmisja na Polsatsport.pl
fot.Cyfrasport

Atmosfera wokół reprezentacji Polski coraz bardziej gorąca. Do eliminacyjnego meczu z Danią został już tylko dzień. Czy sobotnia konferencja prasowa wzbudzi podobne kontrowersje, jak ta piątkowa? Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Wojna psychologiczna przed meczem Polska - Dania trwa w najlepsze. W piątek Wojciech Szczęsny stwierdził bowiem, że Christian Eriksen, najjaśniejsza gwiazda rywali, to tak naprawdę żaden wielki piłkarz i że ogrywaliśmy już zdecydowanie lepszych. Na wypowiedź nie pozostał obojętny selekcjoner Duńczyków.

Age Hareide wyraził się o Polakach w sposób bardzo podobny. - Spokojnie, nie gramy przecież z  Brazylią. To Polacy mają w końcu gorszą sytuację i znajdują się pod większą presją, więc będziemy chcieli to wykorzystać. Musimy wyprowadzić ich z rytmu i zniszczyć ich strategię. Jadąc do Warszawy jesteśmy spokojni - powiedział.

Na czwartkowej konferencji prasowej doszło także do dość ciekawej polemiki. Wojciech Szczęsny wdał się w dyskusję z dziennikarzem, której przedmiotem była jego obecna sytuacja w klubie. Nie ukrywajmy - momentami leciały iskry. Kto wyszedł z tego boju zwycięsko? Możecie przekonać się TUTAJ.

Dziś jednak uwaga powinna się skupić w głównej mierze na najbliższym rywalu.

Transmisja konferencji prasowej od godz. 16:30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Transmisja treningu reprezentacji Polski od godz. 17:00 w Polsacie Sport.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie