Lewandowski: Problemy zaczęły się z naszej winy

Piłka nożna

- Do trzeciego gola naprawdę graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy przebieg spotkania, bo Duńczycy nie mieli sytuacji. Można powiedzieć, że problemy zaczęły się z naszej winy - powiedział bohater meczu Polska - Dania Robert Lewandowski. Kapitan biało-czerwonych ustrzelił hattricka!

Marcin Feddek: Dzisiaj możesz wrócić do domu i powiedzieć trzy strzeliłem.

 

Robert Lewandowski: Cieszymy się ze zwycięstwa. Ja się cieszę z tych trzech bramek. Do trzeciego gola naprawdę graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy przebieg spotkania, bo Duńczycy nie mieli sytuacji. Można powiedzieć, że problemy zaczęły się z naszej winy. Chyba zbytnio się cofnęliśmy. Może za bardzo chcieliśmy bronić tego wyniku. Czasami powinniśmy więcej atakować, wtedy gra się nam łatwiej. Dobrze, że straciliśmy tylko dwie bramki… Jednak po Kazachstanie powinniśmy być bardziej czujni. Chociaż prowadzimy 2:0 czy 3:0, to jeszcze nie jest nic pewnego. Na szczęście mamy trzy punkty i mam nadzieję, że pójdziemy teraz za ciosem.

 

Kasper Schmeichel miał pretensje przy rzucie karnym, że się zatrzymałeś. To nie było jednak coś, co nakazywałoby powtórzenie rzutu karnego.

 

Tutaj w ogóle nie ma zatrzymania. To, że ktoś tupie w podłogę, nie zmienia faktu.

 

Cała rozmowa z Robertem Lewandowskim w załączonym materiale.

Marcin Feddek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze