Messi stawia Barcelonie ultimatum!

Piłka nożna
Messi stawia Barcelonie ultimatum!
fot. PAP

Lionel Messi niebawem podpisze już ósmy kontrakt w swojej karierze z FC Barcelona. Tym razem na boczny tor schodzą pieniądze, bo Argentyńczyk postawił ”Dumie Katalonii” jeden warunek. Mianowicie chodzi o przedwczesne rozwiązanie umowy.

Messi niemalże od zawsze związany był z Barceloną. W jego sercu jest jednak jeszcze jeden ważny klub. Newell's Old Boys Rosario to drużyna, w której Argentyńczyk grał w młodości i skąd trafił do Hiszpanii, gdzie rozwinęła się jego kariera. To właśnie poprzedni zespół 29-latka jest głównym punktem w rozmowach. Messi zażądał, aby kontrakt zapewnił mu możliwość przedwczesnego rozwiązania umowy i przeniesienia się z powrotem do klubu z Rosario. Argentyńczyk stwierdził, że właśnie tam chciałby zakończyć karierę.

 

Nowy kontrakt może też rozwiązać wszelkie spekulacje o przenosinach Messiego, którym interesują się praktycznie wszystkie najbogatsze kluby na świecie. Zapewne w dalszym ciągu pojawiały się będą kilkusetmilionowe oferty z Kataru czy też podobnych państw. Argentyńczyk w klubie z Katalonii jest od 15 lat. W tym czasie m.in. pięciokrotnie był wybierany najlepszym piłkarzem globu.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze