GKS Katowice – Pogoń Siedlce. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
GKS Katowice – Pogoń Siedlce. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W niedzielnym meczu 12. kolejki 1 ligi GKS Katowice podejmie Pogoń Siedlce. Dla gospodarzy to ważne spotkanie. Zwycięstwo pozwoli im utrzymać się w czołówce i awansować na pozycje wicelidera tabeli. Transmisja meczu GKS Katowice – Pogoń Siedlce od 14:45 w Polsacie Sport Extra.

GKS od początku sezonu śmiało celuje w powrót do Ekstraklasy. Bardzo dobry start sezonu tylko potwierdza, że nie są to nieuzasadnione aspiracje. Katowiczanie zanotowali kapitalną serię dziewięciu spotkań bez porażki, która została przerwana w ostatniej kolejce w Derbach Śląska. GKS Tychy skromnym zwycięstwem 1:0 powstrzymał podopiecznych Jerzego Brzęczka.

 

– Jesteśmy w stanie zrobić serię jeszcze lepszą, niż ta którą nam się ostatnio udało stworzyć. Droga do tego wiedzie przez niedzielne spotkanie – powiedział kapitan GKS-u Grzegorz Goncerz.

 

Świetny początek sezonu notuje Pogoń Siedlce. Zespół, który w ubiegłym sezonie walczył o utrzymanie teraz znajduje się w bardzo korzystnym położeniu. Podopieczni Dariusza Banasika zebrali już 16 punktów i są na 9. miejscu w tabeli. Różnice w czołówce są na tyle małe, że zwycięstwo pozwoli Pogoni zrównać się punktami z trzecią Drutex-Bytovią Bytów.

 

Transmisja meczu GKS Katowice – Pogoń Siedlce od 14:45 w Polsacie Sport Extra.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze