Genialny gol Stępińskiego! Pajęczyna zerwana (WIDEO)

Mariusz Stępiński w meczu reprezentacji U21 z Czarnogórą nie miał zbyt wielu dogodnych sytuacji, ale jak już uderzył, to w wielkim stylu! Napastnik w 60. minucie pięknym strzałem w prosto w okienko pokonał Lazara Carevicia.

Polska okazale pokonała Czarnogórę 6:0. Prawdziwą wisienką na torcie była bramka Stępińskiego na 3:0 z 60. minuty. Napastnik otrzymał piłkę od Dariusza Formelli. Znalazł sobie miejsce do uderzenia przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Piłka wylądowała idealnie w okienku bramki Czarnogórców. Była to na pewno jedna z najpiękniejszych bramek w karierze młodego zawodnika.

Transfer Stępińskiego z Ruchu Chorzów do FC Nantes świetnie wpłynął na jego formę. Polak szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. W pięciu spotkaniach dwa razy trafiał do siatki i zanotował asystę. Teraz potwierdził to w narodowych barwach.

Fantastyczna bramka Stępińskiego do obejrzenia w załączonym materiale wideo.