Pique zakończy karierę przez... kibiców (WIDEO)

Piłka nożna

Gerard Pique ma już dość złośliwych komentarzy i po wczorajszym zwycięstwie Hiszpanów nad Albańczykami w eliminacjach mistrzostw świata ogłosił, że rosyjski mundial będzie jego ostatnią imprezą w reprezentacyjnych barwach.

O co dokładnie chodzi? O... koszulkę. Hiszpańskie trykoty na mecz z Albanią wyglądały tak - przy rękawach były widoczne barwy narodowe. Tymczasem koszulka Pique wyglądała tak jak na zdjęciu poniżej.

 

 

Jak tłumaczyła po meczu hiszpańska federacja, nie ma w tym nic wyjątkowego. Obrońca grający na co dzień w Barcelonie pod t-shirt założył jeszcze koszulkę z długim rękawem i obciął żółto-czerwony ściągacz, żeby mu było wygodniej. Kibiców to nie przekonało.

 

Fani krytykują Pique od momentu, gdy przyznał, że popiera niepodległość Katalonii. Brak hiszpańskich barw na rękawie tylko zaostrzył konflikt. Kilka godzin po wczorajszym spotkaniu Pique ogłosił, że ma już dość gwizdów na meczach i złośliwych komentarzy, a rosyjskie Mistrzostwa Świata w 2018 roku będą jego ostatnią imprezą w reprezentacyjnych barwach.

 

Hiszpania pokonała Albanię 2:0 po golach Diego Costy i Nolito. Pique rozegrał całe spotkanie.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze