Legia prosi Ronaldo o litość!

Piłka nożna

Cristiano Ronaldo w ostatnich dwóch meczach reprezentacji zdobył pięć bramek. Portugalia oba spotkania - z Andorą i Wyspami Owczymi - wygrała po 6:0, a 31-latek strzelił w nich kolejno: cztery i jednego gola. Za tydzień jego Real Madryt podejmie na Santiago Bernabeu Legię Warszawa. Nic dziwnego, że przy Łazienkowskiej zaczynają się bać...

Już Borussia Dortmund, wygrywając z Legią 6:0, pokazała jej miejsce w europejskim szeregu. Ale BVB to BVB, co będzie, gdy przyjdzie kolej na Real? Legioniści powoli chyba snują już bolesne scenariusze, bo zwrócili się na Twitterze do samego Cristiano Ronaldo. Ich potencjalnego kata.

 


"Hej Cristiano, gratulacje z okazji kolejnego gola! Mamy nadzieję, że teraz nie masz już bez amunicji na mecz z Legią w przyszłym tygodniu" - napisali (naiwni?) przedstawiciele klubu.

Pewną nadzieją dla legionistów może być skuteczność Portugalczyka w La Liga (zaledwie bramka w czterech meczach) oraz fakt, że ze składu "Królewskich" wypadli Casemiro, Luka Modrić i ostatnio Sergio Ramos. W tej sprawie Legia też zresztą udzieliła się na Twitterze.

 


Champions League: Ramos dołączył do Casemiro i Modricia w kolejce do sali zabiegowej. Jak będzie wyglądał skład Realu przeciwko Legii Warszawa?

Legia Warszawa: Życzymy wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.

 


Laila: Pewnie tak świętujecie ich urazy: [GIF].

Legia Warszwa: Nie. Jeśli występujesz w Lidze Mistrzów, chcesz grać przeciwko najlepszym!

 

 
Laila: Rozumiem. Nie chcecie, by ograła was nasza ławka.


I jak się wam podoba aktywność Legii na Twitterze?

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie