ECS: Polacy zmierzą się dziś z Team Dignitas

Inne
ECS: Polacy zmierzą się dziś z Team Dignitas

Już dziś o godzinie 19:00, najbardziej popularna i utytułowana polska formacja Counter-Strike: Global Offensive - Virtus.pro, rozpocznie swoje zmagania w rozgrywkach Esports Championship Series. Przeciwnikiem Polaków będzie duński zespół — Team Dignitas.

Przed kilkoma dniami wystartowały rozgrywki drugiego sezonu Esports Championship Series dla drużyn ze Starego Kontynentu. Dla polskiego zespołu Virtus.pro harmonogram zawodów ułożył się w taki sposób, że swoje pierwsze spotkanie będą oni mieli okazję rozegrać dopiero dziś wieczorem. O godzinie 19:00 Filip 'NEO' Kubski i spółka zmierzą się zawsze groźnymi rywalami z Danii — Team Dignitas. Warto wspomnieć, że Skandynawowie wyeliminowali ostatnio w półfinale eliminacji do WESG 2016 inną polską ekipę — Team Kinguin. Jak się później okazało, Aizy i spółka dotarli do samego finału, w którym ostatecznie okazali się lepsi od rywali. To pokazuje, że zawodnicy Dignitas znajdują się w dobrej dyspozycji. Przed podopiecznymi Jakuba 'kubeNGurczyńskiego spore wyzwanie. Walka będzie toczyć się na mapie de_cobblestone.

Drugim meczem rozgrywanym w ramach ECS będzie dziś pojedynek, w którym naprzeciw siebie staną G2 Esports oraz Astralis. To starcie zaplanowane zostało na 21:00 i toczyć będzie się na mapie de_dust2.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze