IEM Oakland: Rozlosowano grupy

E-sport
IEM Oakland: Rozlosowano grupy

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które oczekuje z niecierpliwością wielu fanów e-sportowej rywalizacji. W drugiej połowie listopada, w USA odbędzie się Intel Extreme Masters Oakland. Dwanaście formacji Counter-Strike: Global Offensive powalczy o wielkie pieniądze i prestiż. W puli nagród znajdzie się w sumie aż 300 000 dolarów. Wiemy już jak wyglądają poszczególne grupy!

Intel Extreme Masters to szyld, który elektryzuje fanów wirtualnych zmagań na całym świecie. Już za nieco ponad miesiąc będziemy świadkami kolejnej imprezy z tego cyklu. Tym razem najlepsi zawodnicy świata zgromadzą się w Oakland, by tam walczyć o prestiż i ogromne pieniądze. Wśród uczestników zawodów znajduje się również polska formacja Counter-Strike: Global Offensive - Virtus.pro. 

Dwanaście zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. Polacy znajdują się w zbiorze B, którą dzielą między innymi z niezwykle groźnymi reprezentantami SK GamingNinjas in Pyjamas, czy Mousesports. W grupie A widnieją zaś Team LiquidAstralis, G2 Esports oraz Natus Vincere. Na liście uczestników pojawią się jeszcze niebawem cztery formacje, które zostaną wyłonione przez rozgrywki iBUYPOWER Masters 2016. Zawody IEM Oakland zostały zaplanowane na 19 - 20 listopada.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie