Łobuz z PSG uratował życie swojemu rywalowi! Reprezentant Mali się dusił (WIDEO)

Ostatnie miesiące to dla Serge'a Auriera prawdziwa sinusoida. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej po serii wstydliwych wtop oraz problemów z prawem tym razem został bohaterem pozytywnym. Obrońca PSG wykazał się największą przytomnością umysłu podczas meczu el. do MŚ 2018 i błyskawicznie pomógł duszącemu się reprezentantowi Mali.

Wybrzeże Kości Słoniowej po świetnych dziesięciu minutach pokonało reprezentację Mali 3:1 w ramach eliminacji do MŚ 2018. Spotkanie to mogło być jednak zapamiętane z zupełnie innej rzeczy, bowiem w polu karnym gospodarzy miały miejsce dramatyczne chwile.

W pierwszej połowie na murawę po powietrznym pojedynku upadł zawodnik gości, Moussa Dembele. Malijczyk został uderzony w głowę, po czym padł z dużym impetem i stracił przytomność. Największą przytomnością umysłu wykazał się obrońca WKS, Serge Aurier, który momentalnie ruszył do poszkodowanego i udzielił mu szybkiej pomocy. Dzięki temu prawdopodobnie uratował życie Dembele, który był bliski połknięcia języka.

Przypomnijmy, że Aurier dotychczas miał raczej łatkę... łobuza. Kilka tygodni temu został skazany na dwa miesiące więzienia za pobicie funkcjonariusza policji, zaś w barwach PSG zdążył już obrazić klubowych kolegów.